GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku

GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku
GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku
Kód produktu: GTS-25066
Dodacia lehota: U vás do 3-7 prac. dní

Poštovné v rámci SR ZDARMA!

Základný internetový monitorovací systém pre našich klientov ZDARMA!


Cena: 262,00€ 239,00€

GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku

Potrebujete kvalitné stabilné zariadenie pre diaľkový monitoring osôb? Našli ste! – Tento GPS tracker umožňuje okamžité zistenie pozície výskytu VIP osôb, starých a chorých ľudí, detí, pracovníkov na osamotených pracoviskách a ďalších osôb.

Zariadenie lokalizuje výskyt monitorovanej osoby na základe GPS lokalizácie, v prípade, že osoba sa nachádza v budove, alebo je v inom krytom mieste, tento GPS tracker dokáže načítať približnú hrubú pozíciu na základe výskytu vysielacej GSM veže z ktorej prijíma signál!

Kedykoľvek v prípade potreby máte možnosť zatelefonovaním na zariadenie zistiť, čo sa v okolí zariadenia deje. Je monitorovaná osoba v automobile v ktorom je počuť pokojný rozhovor, alebo dochádza na mieste k plaču, či kriku? Vysoká kvalita odposluchu s digitálnym spracovaním zvuku to umožňuje. V prípade potreby si monitorovaná osoba dokáže privolať pomoc stlačením SOS tlačidla.

Na zariadení je možné jednouchou SMS správou nastaviť monitoring na vyžiadanie po zaslaní SMS (odošle spätne internetový odkaz s bodom výskytu na mape), detailný monitoring v reálnom čase na internetovej mape, alebo monitoring na internetovej mape v prednastavených časových intervaloch a viacero spánkových režimov. Samozrejme je možné prezrieť i záznam prejdenej trasy. Z ďalších funkcií je možné spomenúť alarm opustenia a návratu do vymedzeného okruhu, čo je možné využiť pre hlásenie opustenia bezpečnej zóny, alebo naopak vstupu do nebezpečnej zóny!

Tento GPS tracker disponuje technológiami pre úsporu výdrže batérie, automatické hlásenie vybíjajúcej sa batérie, maximálnu stabilitu a ochranu pred pádom systému, čím zabezpečuje pokoj na mysli pre používateľa, že bude mať vždy keď je to potrebné aktuálne informácie o monitorovanej osobe!

 

 

Technické parametre

 

Kapacita batérie: 900 mAh

Nabíjateľný akumulátor: Lítiový polymér

Rozmery: 97x48x20 mm

Teploty skladovania: -40 °C do +85 °C

Operačné teploty: -20 °C do +55 °C

Slot na SIM kartu: Podporuje 2G, 3G, 4G SIM karty s podporou GSM sietí (klasické telefónne SIM)

Minimálna výdrž batérie:

Pri 6 pozíciách denne (ostatný čas v režime spánku): 14-20 dní

Pri nepretržitom určovaní pozície každých 10 minút: 4-5 dní (režim je možné kedykoľvek podľa potreby aktivovať a deaktivovať)

Pri nepretržitom určovaní 6 pozícií za 1 minútu: 16-20 hodín (režim je možné kedykoľvek podľa potreby aktivovať a deaktivovať; v prípade, že sa osoba nepohybuje sa režim nevyužíva a výdrž batérie sa predlžuje)

GPRS čip: MTK 626D

Procesor s ochranou pre zabezpečenie stability systému

A-GPS: Podpora AssistNow Online a AssistNowOffline služieb

LBS monitoring: áno podporuje

Zabudovaný vibračný a pohybový senzor

Anténa: interná, GPRS trieda 12

Pásma: 850/900/1800/1900 MHz

GPS: U-Blox G6010-ST, 50 kanálový

Anténa: interná

Presnosť určenia pozície: do 5 metrov (GPS), cca 100-1000 m (GSM) - GSM monitoring funguje aj v budovách!

Štart za studena: min. 27 sekúnd

Štart pri štandardnej teplote: min. 5 sekúnd

Štart za horúca: min. 1 sekunda

 

Balenie obsahuje

 

GPS tracker

USB kábel na nabíjanie

Užívateľská príručka

Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.