GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou

GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou
GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou
Kód produktu: GTS-25067
Dodacia lehota: U vás do 3-7 prac. dní

Poštovné v rámci SR ZDARMA!

Základný internetový monitorovací systém pre našich klientov ZDARMA!


Cena: 319,00€ 289,00€

GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou

GPS tracker pre trvalý monitoring pohybu a výskytu vozidiel s jednoduchou inštaláciou (stačí pripojiť plus a mínus pól vodičov) a jednoduchým ovládaním cez mobilný telefón SMS správami. Stačí vložiť SIM kartu, dátovú kartu micro SD a ihneď začať používať.

 

Poskytuje online monitoring výskytu a pohybu na počítači i mobilnom telefóne v reálnom čase (zobrazuje aktuálny výskyt vozidla na mape monitorovacieho systému) i zo záznamu - v zvolenom dni a čase vykreslí prejdenú trasu na mapu monitorovacieho systému (stačí na to ľubovoľný počítač s pripojením na internet a internetovým prehliadačom a aj mobilné telefóny s internetom – s Android OS alebo iOS). Potrebný režim (online monitoring / SMS monitoring - v prípade potreby na SMS dopyt odpovie SMS správou s odkazom na svoj výskyt na mape) je možné voliť podľa potreby.

 

V prípade výpadku internetu zariadenie dokáže samočinne uložiť prejdenú trasu na pamäťovú kartu (podporuje micro SD až do 32 GB) a po obnovení internetového pripojenia automaticky nahrá prejdenú trať do online monitorovacej platformy a vy tak nikdy neprídete o daný časový úsek trate! Vďaka tejto funkcii sa hodí i pre cezhraničné medzinárodné použitie i na prevádzku na miestach s častými výpadkami mobilného internetu.

 

Zariadenie dokáže tiež svojho správcu informovať o začiatku pohybu vozidla po státí, alebo o prerušení elektrického obvodu. Tento GPS tracker naplní potreby špedičných spoločností, ďalej každého majiteľa, či správcu vozidla, ktorý potrebuje mať dlhodobý prehľad o pohybe a výskyte vozidla / celéhovozového parku vozidiel.

 

 

Technické parametre

 

Rozmery: 100*55*18 mm

Pracovné režimy: GSM, SMS, GPRS WEB

Vodeodolnosť: IPX7 (počasiuodolný)

Napätie: 12V-36V, alebo 48-80V

Vibračný / pohybový senzor: zabudovaný

SIM karta: 2G alebo 3G alebo 4G SIM s plnohodnotnou podporou GSM služieb. – Zariadenie pre svoju funkčnosť potrebuje klasickú telefónnu SIM kartu.

Slot na SD kartu (až do 32 GB)

Skladovacia teplota:  -40 to 85°C

Operačná teplota: -20 to 55°C

GPS: U-BLOX G7020-ST, 50 kanálový

Anténa GSM: interná

Frekvencia: L1 1575.42 MHz

Presnosť zobrazenia pozície: do 5 metrov

Citlivosť:

Štart za studena: min. 27 sekúnd

Štandardná teplota: min. 5 sekúnd

Za horúca: min. 1 sekunda

A-GPS

GPRS:  MTK 6260D

Pásma: GSM 850/900/1800/1900 MHz

GPRS trieda 12

Anténa: interná

Záložná zabudovaná batéria: 500mAh

 

 

Obsah balenia

 

GPS tracker

Kabeláž

Používateľská príručka

Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.