GPS TRACKERY PRE KONE A PSY

GPS TRACKERY PRE KONE A PSY
Prečo je nakupovanie u nás výhodnejšie ako u iných? Naše GPS trackery pre kone a psy (+väčšinu väčších domácich miláčikov a HD) pre vás zabezpečia
1. Za jeden poplatok získate všetko čo potrebujete 1. SMS/ONLINE/OFFLINE GPS lokalizáciu výskytu a pohybu, záznam a monitoring
2. Nám neplatíte žiadne paušálne poplatky, bez viazanosti a zmlúv 2. Nenápadná ochrana pred krádežou, zabehnutím a stratou pri venčení, poľovačkách a pod.
3. Internetový monitorovací systém pre našich zákazníkov zdarma 3. Informácie o výskyte a pohybe, v prípade potreby zabezpečenie rýchleho dohľadania
4. Profesionálna kvalifikovaná a diskrétna zákaznícka podpora 4. Alarmy o pohybe, výskyte, opustení prednastavenej zóny, odposluch zvukov, atď.
5. Unikátne modely GPS trackerov s jedinečnými funkciami 5. Ideálne pre jednotlivcov, chovateľov, hospodárstva, ranče, farmy a ešte viac
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Solárny GPS tracker pre kone, dobytok a iné zvieratá veľkého telesného rámca
Toto jedinečné zariadenie je určené pre monitoring pohybu a výskytu, rýchly nález pri zabehnutí, na monitoring opustenia prednastavených zón a na monitorovanie fyzickej aktivity - pohybu a preferencií koní na základe fre..
499,00€ 469,00€
20000 mAh Solárny GPS tracker pre kone, dobytok a iné zvieratá veľkého telesného rámca
Toto jedinečné zariadenie je určené pre monitoring pohybu a výskytu, rýchly nález pri zabehnutí, na monitoring opustenia prednastavených zón a na monitorovanie fyzickej aktivity - pohybu a preferencií koní na základe fre..
799,00€ 753,00€
Mini WIFI GPS tracker pre psy
Lokalizujte výskyt svojho domáceho miláčika kdekoľvek a kedykoľvek! Nájdite zabehnutého a strateného psa a zalarmujte povolaných okamžite, pri podozrení na krádež / na opustenie nastavenej zóny! Tento GPS track..
299,00€ 279,00€
Gps tracker pre mačky a psy – miniatúrny, špeciálne režimy, pohybový senzor, opustenie zóny, LED svetlo
Zabehli vám, alebo sa vám niekedy stratili - mačka, či pes? Chcete sa takýmto situáciám už vyhnúť? Tento miniatúrny ale unikátny gps tracker pre mačky a psy, je profesionálne zariadenie, ktoré pre majiteľa a&nb..
345,00€ 299,00€
GPS tracker pre psa – telekomunikácia, GPS, WiFi, LBS lokalizácia
Tento gps tracker so zaujímavým módnym a funkčným dizajnom je špeciálne prispôsobený pre vášho štvornohého miláčika. Svojimi technickými funkciami sa po vložení SIM karty postará o to, aby ste cez smartfón (iOS..
335,00€ 289,00€
GPS tracker pre psy
Tento gps tracker je zariadenie pre monitoring výskytu a pohybu vášho psa prostredníctvom SMS správ a online monitorovacieho systému pre smartfóny a počítače. Radi by ste okamžite vedeli, kde sa opäť zatúlal..
330,00€ 295,00€
GPS tracker pre psy – výskyt, pohyb a obojstranná komunikácia
Hľadáte jednoduché, ale praktické zariadenie pre lokalizáciu výskytu a pohybu vášho verného štvornohého priateľa? Už nemusíte hľadať, našli ste! Do zariadenia vložíte SIM kartu, psíkovi obopnete okolo krku obojok..
402,00€ 341,00€
Gps tracker pre psy s jednoduchým ovládaním a obsluhou
Gps tracker pre psy s jednoduchým ovládaním a obsluhou. Stačí vložiť SIM kartu, prostredníctvom nastavovacích SMS správ prepojiť s vašim smartfónom a od tohto času viete, kde sa nachádza váš pes, i&nb..
303,00€ 279,00€
GPS tracker pre monitoring zvierat
Zariadenie špeciálne určené pre Vašich domácich miláčikov. Lokalizuje zvieratá a monitoruje ich pohyb v reálnom čase kedykoľvek na požiadanie, alebo podľa širokého spektra nastaviteľných alarmov. Informácie a&n..
249,00€
Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.