GPS TRACKERY PRE MAJETOK

GPS TRACKERY PRE MAJETOK
Prečo je nakupovanie u nás výhodnejšie ako u iných? Naše GPS trackery pre majetok, stroje, tovar, zásielky, včelíny a kontajnery pre vás zabezpečia
1. Za jeden poplatok získate všetko čo potrebujete 1. SMS/ONLINE/OFFLINE GPS lokalizáciu výskytu a pohybu, záznam a monitoring
2. Nám neplatíte žiadne paušálne poplatky, bez viazanosti a zmlúv 2. Ochranu pred nevyžiadaným použitím, manipuláciou, zbytočnými zachádzkami a krádežou
3. Internetový monitorovací systém pre našich zákazníkov zdarma 3. Správu, ochranu a logistiku strojov, prepravných kontajnerov, tovaru a zásielok, cenností, kufrov, atď.
4. Profesionálna kvalifikovaná a diskrétna zákaznícka podpora 4. Alarmy o manipulácii, pohybe, výskyte, opustení prednastavenej zóny, atď.
5. Unikátne modely GPS trackerov s jedinečnými funkciami 5. Odposluch zvukov, monitoring manipulácie, pohybu, obojstrannú komunikáciu a oveľa viac
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Prenosný GPS tracker s mikrofónom - lokalizačné a sledovacie zariadenie
Prenosný GPS tracker s mikrofónom a extra silným magnetom, dlhou výdržou batérie, určený pre lokalizáciu, sledovanie a monitoring osôb a pohyblivých objektov ako sú vozidlá, stroje, lode, vagóny, kontajnery, ba..
239,00€ 219,00€
Prenosný GPS tracker s magnetom pre dlhodobé sledovanie
Zdá sa Vám, že vaši zamestnanci míňajú pri cestách príliš veľa pohonných hmôt? Potrebujete diskrétne zariadenie na sledovanie výskytu vozidla či osoby ktorá sa v ňom nachádza? Potrebujete ochrániť pred manipuláciou ..
305,00€ 285,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
319,00€ 299,00€
GPS tracker s magnetom a odposluchom pre dlhodobé nenápadné sledovanie
Hľadáte GPS tracker jednoduchý na obsluhu, ktorý Vám uľahčí diaľkový monitoring manipulácie, výskytu, pohybu a zvukov z okolia monitorovaných objektov na v osobnej alebo komerčnej praxi? Potrebujete byť pre Vaš..
389,00€ 359,00€
Nenápadný GPS tracker s odposluchom a alarmami v tvare lampáša
Predstavujeme Vám toto funkciami unikátne a nenápadné zariadenie, ktoré Vám po osadení bežnej telefónnej SIM karty umožní nenápadne ale komplexne monitorovať objekt vášho záujmu na diaľku, bez vašej nevyhnutnej prít..
269,00€
Univerzálny prenosný mini GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu)
Cenovo dostupné, malé, ľahké a nenápadné sledovacie zariadenie s vlastnou batériou, vodeodolným obalom a silným zabudovaným úchytným magnetom, pre lokalizáciu, monitoring pohybu a bezpečnosť osôb, vozidiel a ma..
158,00€ 139,00€
Magnetický GPS WiFi tracker s ultra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, odposluch, pohybový senzor
Jedinečné zariadenie s extrémnou výdržou batérie (20000 mAh!), nabité technológiami pre čo najvyššiu využiteľnosť a použiteľnosť vo Vašej osobnej i komerčnej praxi! Tento GPS tracker je jednoduchý na po..
579,00€ 549,00€
Pokročilý prenosný GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu) s magnetom, odposluchom a extra dlhou výdržou batérie
Prenosný GPS auto tracker (sledovač výskytu a pohybu) pre osobné vozidlá, karavany, nákladné vozidlá, kamióny, motocykle, lode, zásielky, kontajnery, rozmanitý stacionárny a mobilný majetok a pre mnohé ďalšie spôsob..
299,00€
Profesionálny mini WiFi GPS tracker
Predstavujeme Vám jedinečné zariadenie vo svojej kategórii! Ako jedno z pár existujúcich mini GPS trackerov na trhu, disponuje okrem GPS aj LBS (lokalizácia na základe výskytu najbližších GSM vysielacích veží f..
315,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s extra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie
Sledujte ľubovoľný objekt záujmu na diaľku, premiestňujte tracker medzi viacerými objektmi podľa potreby, buďte ihneď informovaní o pohybe objektu, či manipulácii s monitorovaným objektom a oveľa viac! Nav..
369,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s ultra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, vibračný a pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
449,00€
GPS tracker so solárnym panelom a magnetom pre dlhodobé použitie
Unikátny GPS tracker pre monitoring výskytu a pohybu cez mobil i PC, ktorý za priaznivých slnečných podmienok a správnych nastavení vydrží so svojou 20000 mAh batériou bez dobíjania veky!   Hodí..
594,00€ 539,00€
Špeciálny mikro GPS tracker s príslušenstvom
Tento miniatúrny gpstracker je určený na špeciálne použitie. Vďaka svojim rozmerom (5 x 2,7 x 1,9 cm), bohatému príslušenstvu a funkciám dokáže monitorovať výskyt a pohyb i ochrániť pred krádežou bezpečnostné kamery (mož..
329,00€ 289,00€
Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.