GPS TRACKERY PRE MOTORKY

GPS TRACKERY PRE MOTORKY
Prečo je nakupovanie u nás výhodnejšie ako u iných? Naše GPS trackery pre motorky a motocykle (štvorkolky) pre vás zabezpečia
1. Za jeden poplatok získate všetko čo potrebujete 1. SMS/ONLINE/OFFLINE GPS lokalizáciu výskytu a pohybu, záznam a monitoring
2. Nám neplatíte žiadne paušálne poplatky, bez viazanosti a zmlúv 2. Ochranu pred nevyžiadaným použitím, manipuláciou, zbytočnými zachádzkami a krádežou
3. Internetový monitorovací systém pre našich zákazníkov zdarma 3. Bezpečnosť a ochranu pre všetky typy motoriek, motocyklov, úsporu paliva a financií pre požičovne
4. Profesionálna kvalifikovaná a diskrétna zákaznícka podpora 4. Alarmy o manipulácii, naštartovaní, pohybe, opustení prednastavenej zóny, atď.
5. Unikátne modely GPS trackerov s jedinečnými funkciami 5. Zastavenie motocykla cez mobil, odposluch zvukov a omnoho viac
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Počasiuodolný GPS tracker pre lode, motorky a vozidlá, vstavaná batéria, pohybový senzor, vibračný senzor
Počasiuodolný GPS tracker je určený pre jachty, lode, loďky, člny, motorky a vozidlá. Lokalizuje a monitoruje pohyb v reálnom čase (ONLINE i SMS monitoring) kedykoľvek na požiadanie, alebo podľa širokého spektr..
239,00€
GPS tracker pre motocykle – telefonický alarm manipulácie a pohybu, jednoduchá inštalácia
  Už žiadne zbytočné obavy o váš odstavený motocykel na neznámom či nestráženom mieste, alebo v zahraničí!   Tento GPS tracker je dizajnovo i funkčne prispôsobený ako alarmové a mon..
289,00€ 249,00€
Prenosný GPS tracker s magnetom pre dlhodobé sledovanie
Zdá sa Vám, že vaši zamestnanci míňajú pri cestách príliš veľa pohonných hmôt? Potrebujete diskrétne zariadenie na sledovanie výskytu vozidla či osoby ktorá sa v ňom nachádza? Potrebujete ochrániť pred manipuláciou ..
305,00€ 285,00€
GPS tracker pre motorky, lokalizátor, funkcia vypnutia motora na diaľku
Predstavujeme Vám najnovší hit tejto sezóny pre motorkárov - nenápadné, účelné bezpečnostné a lokalizačné zariadenie pre motorky. V dizajne “prídavného koncového svetla“, sa ukrýva plnohodnotné bezpečnostné a&n..
269,00€
GPS tracker pre motocykle – pre zabezpečenie a monitoring
Zariadenie ktoré slúži ako ďalší prvok pre zabezpečenie motocykla pred nevyžiadaným použitím a krádežou a umožňuje dôkladný monitoring výskytu a pohybu motocykla kedykoľvek cez mobil a / alebo počítač. ..
282,00€ 259,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
319,00€ 299,00€
GPS tracker pre motocykle - bezpečnostné, lokalizačné a sledovacie zariadenie
Vodotesný GPS tracker bez potreby inštalácie externých antén, pre motocykle, motorky a lode umožňujúci ochrániť, kedykoľvek lokalizovať a okamžite zastaviť váš stroj! Ďalšou pridanou hodnotou sú pokročilé funkc..
279,00€
Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.