GPS TRACKERY PRE VOZIDLÁ

GPS TRACKERY PRE VOZIDLÁ
Prečo je nakupovanie u nás výhodnejšie ako u iných? Naše GPS trackery pre osobné, nákladné vozidlá a stroje pre vás zabezpečia
1. Za jeden poplatok získate všetko čo potrebujete 1. SMS/ONLINE/OFFLINE GPS lokalizáciu výskytu a pohybu, záznam a monitoring
2. Nám neplatíte žiadne paušálne poplatky, bez viazanosti a zmlúv 2. Ochranu pred nevyžiadaným použitím, manipuláciou, zbytočnými zachádzkami a krádežou
3. Internetový monitorovací systém pre našich zákazníkov zdarma 3. Správu všetkých typov súkromných i firemných vozidiel, úsporu paliva a financií pre firmy i požičovne
4. Profesionálna kvalifikovaná a diskrétna zákaznícka podpora 4. Alarmy o otvorení dverí, naštartovaní, pohybe, opustení prednastavenej zóny, atď.
5. Unikátne modely GPS trackerov s jedinečnými funkciami 5. Zastavenie vozidla, odposluch zvukov, obojstrannú komunikáciu a viac
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
GPS tracker pre vozidlá a stroje - lokalizačné a monitorovacie zariadenie
Pokiaľ hľadáte zariadenie navrhnuté prednostne pre lokalizačné funkcie a monitoring pohybu vozidiel a strojov, bez iných pokročilých a bezpečnostných funkcií, našli ste správne! Extrémne jednoduchá elektro..
199,00€ 185,00€
Prenosný GPS tracker s mikrofónom - lokalizačné a sledovacie zariadenie
Prenosný GPS tracker s mikrofónom a extra silným magnetom, dlhou výdržou batérie, určený pre lokalizáciu, sledovanie a monitoring osôb a pohyblivých objektov ako sú vozidlá, stroje, lode, vagóny, kontajnery, ba..
239,00€ 219,00€
Počasiuodolný GPS tracker pre lode, motorky a vozidlá, vstavaná batéria, pohybový senzor, vibračný senzor
Počasiuodolný GPS tracker je určený pre jachty, lode, loďky, člny, motorky a vozidlá. Lokalizuje a monitoruje pohyb v reálnom čase (ONLINE i SMS monitoring) kedykoľvek na požiadanie, alebo podľa širokého spektr..
239,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
319,00€ 299,00€
Prenosný GPS tracker s magnetom pre dlhodobé sledovanie
Zdá sa Vám, že vaši zamestnanci míňajú pri cestách príliš veľa pohonných hmôt? Potrebujete diskrétne zariadenie na sledovanie výskytu vozidla či osoby ktorá sa v ňom nachádza? Potrebujete ochrániť pred manipuláciou ..
305,00€ 285,00€
Nenápadný GPS tracker s odposluchom a alarmami v tvare lampáša
Predstavujeme Vám toto funkciami unikátne a nenápadné zariadenie, ktoré Vám po osadení bežnej telefónnej SIM karty umožní nenápadne ale komplexne monitorovať objekt vášho záujmu na diaľku, bez vašej nevyhnutnej prít..
269,00€
Univerzálny OBD II lokalizačný a diagnostický GPS tracker pre vozidlá - bez potreby inštalácie
Univerzálny OBD II lokalizačný a diagnostický GPS tracker bez potreby akejkoľvek zložitej elektroinštalácie! Určený pre pokročilý SMS a ONLINE monitoring, čítanie údajov a chybových kódov z riadiacej jednotky v..
248,00€
GPS tracker pre trvalý monitoring vozidiel s online monitoringom a pamäťou
GPS tracker pre trvalý monitoring pohybu a výskytu vozidiel s jednoduchou inštaláciou (stačí pripojiť plus a mínus pól vodičov) a jednoduchým ovládaním cez mobilný telefón SMS správami. Stačí vložiť S..
319,00€ 289,00€
Pokročilý prenosný GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu) s magnetom, odposluchom a extra dlhou výdržou batérie
Prenosný GPS auto tracker (sledovač výskytu a pohybu) pre osobné vozidlá, karavany, nákladné vozidlá, kamióny, motocykle, lode, zásielky, kontajnery, rozmanitý stacionárny a mobilný majetok a pre mnohé ďalšie spôsob..
299,00€
GPS tracker s magnetom a odposluchom pre dlhodobé nenápadné sledovanie
Hľadáte GPS tracker jednoduchý na obsluhu, ktorý Vám uľahčí diaľkový monitoring manipulácie, výskytu, pohybu a zvukov z okolia monitorovaných objektov na v osobnej alebo komerčnej praxi? Potrebujete byť pre Vaš..
389,00€ 359,00€
Magnetický GPS WiFi tracker s ultra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, odposluch, pohybový senzor
Jedinečné zariadenie s extrémnou výdržou batérie (20000 mAh!), nabité technológiami pre čo najvyššiu využiteľnosť a použiteľnosť vo Vašej osobnej i komerčnej praxi! Tento GPS tracker je jednoduchý na po..
579,00€ 549,00€
Špeciálny mikro GPS tracker s príslušenstvom
Tento miniatúrny gpstracker je určený na špeciálne použitie. Vďaka svojim rozmerom (5 x 2,7 x 1,9 cm), bohatému príslušenstvu a funkciám dokáže monitorovať výskyt a pohyb i ochrániť pred krádežou bezpečnostné kamery (mož..
329,00€ 289,00€
GPS tracker pre trvalú lokalizáciu a monitoring výskytu a pohybu vozidiel
GPS tracker určený pre dlhodobé / trvalé ONLINE alebo SMS sledovanie výskytu, pohybu a monitoring lokalizácie vozidiel. Model určený pre použitie v osobných vozidlách, dodávkach, nákladných vozidlách a&nbs..
214,00€ 199,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s extra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie
Sledujte ľubovoľný objekt záujmu na diaľku, premiestňujte tracker medzi viacerými objektmi podľa potreby, buďte ihneď informovaní o pohybe objektu, či manipulácii s monitorovaným objektom a oveľa viac! Nav..
369,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s ultra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, vibračný a pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
449,00€
GPS tracker so solárnym panelom a magnetom pre dlhodobé použitie
Unikátny GPS tracker pre monitoring výskytu a pohybu cez mobil i PC, ktorý za priaznivých slnečných podmienok a správnych nastavení vydrží so svojou 20000 mAh batériou bez dobíjania veky!   Hodí..
594,00€ 539,00€
Bezpečnostný GPS tracker pre vozidlá so sirénou, otrasovým senzorom a diaľkovým ovládaním
Bezpečnostný GPS tracker s otrasovým senzorom, sirénou a diaľkovým ovládaním zabezpečí funkcie ONLINE a SMS sledovania vozidla a extra ochranu pred nevyžiadaným použitím a prípadnou krádežou vozi..
248,00€
GPS tracker s lokalizačnými, bezpečnostnými a telekomunikačnými funkciami
Profesionálny GPS tracker s maximálnou výbavou pre pokročilé logistické a bezpečnostné schémy. Z lokalizačných funkcií je možné spomenúť pokročilý SMS a ONLINE monitoring v reálnom čase. SMS moni..
329,00€
Vodotesný pokročilý GPS tracker so sirénou, mikrofónom pre vozidlá a stroje - bezpečnostné a monitorovacie zariadenie
Malý vodotesný GPS tracker so zabudovaným otrasovým senzorom, mikrofónom a s vlastnou sirénou určený predovšetkým pre GPS lokalizáciu a monitoring širokého spektra vozidiel a strojov (napájanie vozidl..
238,00€
Vodotesný pokročilý GPS tracker s diaľkovým ovládaním, sirénou a mikrofónom pre vozidlá a stroje - bezpečnostné a monitorovacie zariadenie
Vodotesný GPS tracker so zabudovaným otrasovým senzorom a dvoma bezpečnostnými diaľkovými ovládaniami určený pre GPS lokalizáciu, monitoring, ochranu a bezpečnosť takmer celého spektra vozidiel a strojov (..
259,00€
Bezpečnostný DUAL SIM GPS tracker s centrálnym uzamykaním dverí, diaľkovým ovládaním a mikrofónom
DUAL SIM bezpečnostný GPS tracker s centrálnym uzamykaním dverí, mikrofónom a diaľkovým ovládaním. Ak hľadáte zariadenie pre lokalizáciu a dôkladnú bezpečnosť Vášho vozidla s extra pridanou hodnotou, Ste t..
254,00€
Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.