GPS TRACKERY PRE OSOBY

GPS TRACKERY PRE OSOBY
Prečo je nakupovanie u nás výhodnejšie ako u iných? Naše GPS trackery pre osoby pre vás zabezpečia
1. Za jeden poplatok získate všetko čo potrebujete 1. SMS/ONLINE/OFFLINE GPS lokalizáciu výskytu a pohybu, záznam a monitoring
2. Nám neplatíte žiadne paušálne poplatky, bez viazanosti a zmlúv 2. Nenápadná ochrana pre všetky osoby, najmä pre - VIP osoby, deti, starých a chorých ľudí
3. Internetový monitorovací systém pre našich zákazníkov zdarma 3. Informácie o výskyte a pohybe, zabezpečenie rýchleho dohľadania alebo inej akcie
4. Profesionálna kvalifikovaná a diskrétna zákaznícka podpora 4. Alarmy o pohybe, výskyte, opustení prednastavenej zóny, atď.
5. Unikátne modely GPS trackerov s jedinečnými funkciami 5. Odposluch zvukov, obojstranná komunikácia, SOS alarmy, bezpečnostné schémy a viac
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Univerzálny prenosný mini GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu)
Cenovo dostupné, malé, ľahké a nenápadné sledovacie zariadenie s vlastnou batériou, vodeodolným obalom a silným zabudovaným úchytným magnetom, pre lokalizáciu, monitoring pohybu a bezpečnosť osôb, vozidiel a ma..
158,00€ 139,00€
Prenosný GPS tracker s mikrofónom - lokalizačné a sledovacie zariadenie
Prenosný GPS tracker s mikrofónom a extra silným magnetom, dlhou výdržou batérie, určený pre lokalizáciu, sledovanie a monitoring osôb a pohyblivých objektov ako sú vozidlá, stroje, lode, vagóny, kontajnery, ba..
239,00€ 219,00€
Hodinky so zabudovaným GPS trackerom a mobilom
GPS tracker v hodinkách so sledovaním výskytu a pohybu v reálnom čase, obojstrannou telefonickou komunikáciou, funkciou jednostranného odposluchu (zvukov z okolia hodiniek) a záznamom trasy. Použ..
249,00€
Špeciálny mikro GPS tracker s príslušenstvom
Tento miniatúrny gpstracker je určený na špeciálne použitie. Vďaka svojim rozmerom (5 x 2,7 x 1,9 cm), bohatému príslušenstvu a funkciám dokáže monitorovať výskyt a pohyb i ochrániť pred krádežou bezpečnostné kamery (mož..
329,00€ 289,00€
Nenápadný bezpečnostný GPS tracker, lokalizátor a komunikátor pre osoby
Malý, nenápadný a praktický, osobný GPS tracker použiteľný pre GPS monitoring a sledovanie výskytu a pohybu osôb. Zabezpečí sledovanie výskytu a pohybu osôb cez SMS alebo online monitoring a pomocou intern..
279,00€ 259,00€
Nenápadný GPS tracker s odposluchom a alarmami v tvare lampáša
Predstavujeme Vám toto funkciami unikátne a nenápadné zariadenie, ktoré Vám po osadení bežnej telefónnej SIM karty umožní nenápadne ale komplexne monitorovať objekt vášho záujmu na diaľku, bez vašej nevyhnutnej prít..
269,00€
Profesionálny mini WiFi GPS tracker
Predstavujeme Vám jedinečné zariadenie vo svojej kategórii! Ako jedno z pár existujúcich mini GPS trackerov na trhu, disponuje okrem GPS aj LBS (lokalizácia na základe výskytu najbližších GSM vysielacích veží f..
315,00€
Prenosný GPS tracker s magnetom pre dlhodobé sledovanie
Zdá sa Vám, že vaši zamestnanci míňajú pri cestách príliš veľa pohonných hmôt? Potrebujete diskrétne zariadenie na sledovanie výskytu vozidla či osoby ktorá sa v ňom nachádza? Potrebujete ochrániť pred manipuláciou ..
305,00€ 285,00€
GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku
Potrebujete kvalitné stabilné zariadenie pre diaľkový monitoring osôb? Našli ste! – Tento GPS tracker umožňuje okamžité zistenie pozície výskytu VIP osôb, starých a chorých ľudí, detí, pracovníkov na osamotených pra..
262,00€ 239,00€
Prenosný GPS tracker pre osoby s dlhou výdržou batérie
Osobný GPS tracker použiteľný pre sledovanie výskytu a pohybu osôb a bezpečnostné SOS hlásenie. Profesionálne zariadenie unikátne svojimi vlastnosťami, funkciami a výdržou batérie (v režime dlhodobého spánku až..
315,00€
GPS tracker hodinky s mobilom s pokročilými funkciami
Unikátny GPS gadget pre každého, kto potrebuje vedieť svoju polohu, alebo o koho polohe potrebuje byť niekto informovaný.  Tieto hodinky Vám kedykoľvek zobrazia Vaše presné súradnice zemepisnej šírky a dĺž..
249,00€
GPS tracker pre monitoring osôb
Zariadenie špeciálne určené pre Vašich najbližších či iné osoby, ktoré chcete monitorovať. Lokalizuje osoby a monitoruje ich pohyb v reálnom čase kedykoľvek na požiadanie, alebo podľa širokého spektra nastavite..
249,00€
Hodinky s mobilom a GPS, LBS, WiFi monitoringom výskytu a pohybu osôb
Predstavujeme Vám jedinečné zariadenie v tvare hodiniek ktoré zabezpečí dôkladný monitoring, bezpečnosť a ochranu osôb.   Tieto hodinky disponujú širokým spektrom funkcií a alarmov a sú preto určené predo..
349,00€ 295,00€
Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.