O spoločnosti

Vitajte v obchode s GPS trackermi!
Naša spoločnosť ponúka na predaj širokú ponuku GPS trackerov pre takmer každý odbor, odvetvie a spôsob GPS monitoringu, GPS sledovania a GPS lokalizácie, pre zabezpečenie rozmanitých vozidiel, strojov, majetku, bezpečnosť osôb, domácich miláčikov a pre rozmanité ďalšie spôsoby použitia. Nájdete u nás i mnohé netradičné GPS trackery s klasickými, ale aj mnohými unikátnymi a pokročilými funkciami. Zariadenia sú plne certifikované pre európsky trh a spĺňajú jeho náročné kvalitatívne i technické štandardy. Maximum užitočných moderných technológií, pokročilých funkcií a možností použitia GPS trackerov, priamym a významným spôsobom používateľom ušetria čas, peniaze i prípadné zbytočné stresy, jedná sa o zariadenia s reálnymi pridanými hodnotami. V jednotlivých kategóriách pre dané použitie nájdete GPS trackery od základných úrovní pre bežného užívateľa, až po profesionálne výrobky určené pre najnáročnejších zákazníkov.

Okrem aktuálne ponúkaných zariadení Vám vďaka širokej a kvalitnej obchodnej sieti dokážeme ponúknuť i mnohé ďalšie špecializované zariadenia podľa požiadaviek zadaného dopytu a tiež spolupracovať s Vami na vývoji a výrobe špecializovaných zariadení a software-u na mieru. Samozrejmosťou je pre nás maloobchodný a veľkoobchodný predaj pre firmy a inštitúcie, rôzne formy medzifiremnej spolupráce - obchodovanie typu B2B a riešenie špecializovaných a komplexných zákaziek pre verejný i súkromný sektor.

Ponúkame korektný profesionálny vzťah predajca-zákazník. Naši technici a dizajnéri udržujú stránku rýchlu a jednoduchú na používanie. Sme prozákaznícky orientovaný profesionálny internetový obchod a veríme, že s našimi zariadeniami a službami budete maximálne spokojní a odporučíte nás aj Vašim známym. Pracovníci oddelenia služieb zákazníkom Vás radi obslúžia a zodpovedajú Vám na Vaše otázky. Prajeme Vám príjemné nakupovanie a pekný a úspešný deň!

Web Gps-tracker.sk prevádzkuje spoločnosť SANTOP s. r. o., Martina Benku 2341/3, 95503, Topoľčany, Slovenská republika.

IČO: 47082631; DIČ: 2023743403

 

 

Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.