PRENOSNÉ GPS TRACKERY

PRENOSNÉ GPS TRACKERY
Prečo je nakupovanie u nás výhodnejšie ako u iných? Naše prenosné GPS trackery pre vás zabezpečia
1. Za jeden poplatok získate všetko čo potrebujete 1. SMS/ONLINE/OFFLINE GPS lokalizáciu výskytu a pohybu, záznam a monitoring
2. Nám neplatíte žiadne paušálne poplatky, bez viazanosti a zmlúv 2. Ochranu pred nevyžiadaným použitím, manipuláciou, zbytočnými zachádzkami a krádežou
3. Internetový monitorovací systém pre našich zákazníkov zdarma 3. Správu vozidiel a strojov, lodí, vlakov, tovaru a zásielok, osôb, zvierat, včelínov, ľubovoľných objektov
4. Profesionálna kvalifikovaná a diskrétna zákaznícka podpora 4. Alarmy o manipulácii, pohybe, výskyte, opustení prednastavenej zóny, atď.
5. Unikátne modely GPS trackerov s jedinečnými funkciami 5. Odposluch zvukov, obojstrannú komunikáciu a ešte viac
Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Prenosný GPS tracker s mikrofónom - lokalizačné a sledovacie zariadenie
Prenosný GPS tracker s mikrofónom a extra silným magnetom, dlhou výdržou batérie, určený pre lokalizáciu, sledovanie a monitoring osôb a pohyblivých objektov ako sú vozidlá, stroje, lode, vagóny, kontajnery, ba..
239,00€ 219,00€
Prenosný GPS tracker s magnetom pre dlhodobé sledovanie
Zdá sa Vám, že vaši zamestnanci míňajú pri cestách príliš veľa pohonných hmôt? Potrebujete diskrétne zariadenie na sledovanie výskytu vozidla či osoby ktorá sa v ňom nachádza? Potrebujete ochrániť pred manipuláciou ..
305,00€ 285,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
319,00€ 299,00€
Nenápadný GPS tracker s odposluchom a alarmami v tvare lampáša
Predstavujeme Vám toto funkciami unikátne a nenápadné zariadenie, ktoré Vám po osadení bežnej telefónnej SIM karty umožní nenápadne ale komplexne monitorovať objekt vášho záujmu na diaľku, bez vašej nevyhnutnej prít..
269,00€
Magnetický GPS WiFi tracker s ultra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, odposluch, pohybový senzor
Jedinečné zariadenie s extrémnou výdržou batérie (20000 mAh!), nabité technológiami pre čo najvyššiu využiteľnosť a použiteľnosť vo Vašej osobnej i komerčnej praxi! Tento GPS tracker je jednoduchý na po..
579,00€ 549,00€
Pokročilý prenosný GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu) s magnetom, odposluchom a extra dlhou výdržou batérie
Prenosný GPS auto tracker (sledovač výskytu a pohybu) pre osobné vozidlá, karavany, nákladné vozidlá, kamióny, motocykle, lode, zásielky, kontajnery, rozmanitý stacionárny a mobilný majetok a pre mnohé ďalšie spôsob..
299,00€
GPS tracker s magnetom a odposluchom pre dlhodobé nenápadné sledovanie
Hľadáte GPS tracker jednoduchý na obsluhu, ktorý Vám uľahčí diaľkový monitoring manipulácie, výskytu, pohybu a zvukov z okolia monitorovaných objektov na v osobnej alebo komerčnej praxi? Potrebujete byť pre Vaš..
389,00€ 359,00€
Nenápadný bezpečnostný GPS tracker, lokalizátor a komunikátor pre osoby
Malý, nenápadný a praktický, osobný GPS tracker použiteľný pre GPS monitoring a sledovanie výskytu a pohybu osôb. Zabezpečí sledovanie výskytu a pohybu osôb cez SMS alebo online monitoring a pomocou intern..
279,00€ 259,00€
Univerzálny prenosný mini GPS tracker (sledovač výskytu a pohybu)
Cenovo dostupné, malé, ľahké a nenápadné sledovacie zariadenie s vlastnou batériou, vodeodolným obalom a silným zabudovaným úchytným magnetom, pre lokalizáciu, monitoring pohybu a bezpečnosť osôb, vozidiel a ma..
158,00€ 139,00€
Profesionálny mini WiFi GPS tracker
Predstavujeme Vám jedinečné zariadenie vo svojej kategórii! Ako jedno z pár existujúcich mini GPS trackerov na trhu, disponuje okrem GPS aj LBS (lokalizácia na základe výskytu najbližších GSM vysielacích veží f..
315,00€
Gps tracker pre mačky a psy – miniatúrny, špeciálne režimy, pohybový senzor, opustenie zóny, LED svetlo
Zabehli vám, alebo sa vám niekedy stratili - mačka, či pes? Chcete sa takýmto situáciám už vyhnúť? Tento miniatúrny ale unikátny gps tracker pre mačky a psy, je profesionálne zariadenie, ktoré pre majiteľa a&nb..
345,00€ 299,00€
Hodinky so zabudovaným GPS trackerom a mobilom
GPS tracker v hodinkách so sledovaním výskytu a pohybu v reálnom čase, obojstrannou telefonickou komunikáciou, funkciou jednostranného odposluchu (zvukov z okolia hodiniek) a záznamom trasy. Použ..
249,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s extra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie
Sledujte ľubovoľný objekt záujmu na diaľku, premiestňujte tracker medzi viacerými objektmi podľa potreby, buďte ihneď informovaní o pohybe objektu, či manipulácii s monitorovaným objektom a oveľa viac! Nav..
369,00€
Prenosný GPS tracker bez nutnosti inštalácie s ultra dlhou výdržou batérie pre dlhodobé sledovanie, vibračný a pohybový senzor
Toto jedinečné zariadenie je úplne unikátne kapacitou a výdržou batérie a vo svojej kategórii patrí medzi najlepšie na trhu. Tracker je jednoduchý na používanie v podstate ho stačí iba priložiť. Priložte t..
449,00€
GPS tracker so solárnym panelom a magnetom pre dlhodobé použitie
Unikátny GPS tracker pre monitoring výskytu a pohybu cez mobil i PC, ktorý za priaznivých slnečných podmienok a správnych nastavení vydrží so svojou 20000 mAh batériou bez dobíjania veky!   Hodí..
594,00€ 539,00€
Prenosný GPS tracker pre osoby s dlhou výdržou batérie
Osobný GPS tracker použiteľný pre sledovanie výskytu a pohybu osôb a bezpečnostné SOS hlásenie. Profesionálne zariadenie unikátne svojimi vlastnosťami, funkciami a výdržou batérie (v režime dlhodobého spánku až..
315,00€
GPS tracker hodinky s mobilom s pokročilými funkciami
Unikátny GPS gadget pre každého, kto potrebuje vedieť svoju polohu, alebo o koho polohe potrebuje byť niekto informovaný.  Tieto hodinky Vám kedykoľvek zobrazia Vaše presné súradnice zemepisnej šírky a dĺž..
249,00€
GPS tracker pre osoby s SOS tlačidlom a monitoringom zvuku
Potrebujete kvalitné stabilné zariadenie pre diaľkový monitoring osôb? Našli ste! – Tento GPS tracker umožňuje okamžité zistenie pozície výskytu VIP osôb, starých a chorých ľudí, detí, pracovníkov na osamotených pra..
262,00€ 239,00€
Univerzálny OBD II lokalizačný a diagnostický GPS tracker pre vozidlá - bez potreby inštalácie
Univerzálny OBD II lokalizačný a diagnostický GPS tracker bez potreby akejkoľvek zložitej elektroinštalácie! Určený pre pokročilý SMS a ONLINE monitoring, čítanie údajov a chybových kódov z riadiacej jednotky v..
248,00€
GPS tracker pre monitoring zvierat
Zariadenie špeciálne určené pre Vašich domácich miláčikov. Lokalizuje zvieratá a monitoruje ich pohyb v reálnom čase kedykoľvek na požiadanie, alebo podľa širokého spektra nastaviteľných alarmov. Informácie a&n..
249,00€
GPS tracker pre psa – telekomunikácia, GPS, WiFi, LBS lokalizácia
Tento gps tracker so zaujímavým módnym a funkčným dizajnom je špeciálne prispôsobený pre vášho štvornohého miláčika. Svojimi technickými funkciami sa po vložení SIM karty postará o to, aby ste cez smartfón (iOS..
335,00€ 289,00€
GPS tracker pre monitoring osôb
Zariadenie špeciálne určené pre Vašich najbližších či iné osoby, ktoré chcete monitorovať. Lokalizuje osoby a monitoruje ich pohyb v reálnom čase kedykoľvek na požiadanie, alebo podľa širokého spektra nastavite..
249,00€
GPS tracker pre psy – výskyt, pohyb a obojstranná komunikácia
Hľadáte jednoduché, ale praktické zariadenie pre lokalizáciu výskytu a pohybu vášho verného štvornohého priateľa? Už nemusíte hľadať, našli ste! Do zariadenia vložíte SIM kartu, psíkovi obopnete okolo krku obojok..
402,00€ 341,00€
GPS tracker pre psy
Tento gps tracker je zariadenie pre monitoring výskytu a pohybu vášho psa prostredníctvom SMS správ a online monitorovacieho systému pre smartfóny a počítače. Radi by ste okamžite vedeli, kde sa opäť zatúlal..
330,00€ 295,00€
Gps tracker pre psy s jednoduchým ovládaním a obsluhou
Gps tracker pre psy s jednoduchým ovládaním a obsluhou. Stačí vložiť SIM kartu, prostredníctvom nastavovacích SMS správ prepojiť s vašim smartfónom a od tohto času viete, kde sa nachádza váš pes, i&nb..
303,00€ 279,00€
Hodinky s mobilom a GPS, LBS, WiFi monitoringom výskytu a pohybu osôb
Predstavujeme Vám jedinečné zariadenie v tvare hodiniek ktoré zabezpečí dôkladný monitoring, bezpečnosť a ochranu osôb.   Tieto hodinky disponujú širokým spektrom funkcií a alarmov a sú preto určené predo..
349,00€ 295,00€
Všetky práva vyhradené © 2014-2019 SANTOP s. r. o.